האנשים שעובדים על הפריצה הלא קשורה למעבד ה- A5 !

 

לפני מספר שעות ההאקר Pod2g מפרסם בבלוג החדש שלו את כל האנשים שעובדים איתו על הפריצה המלאה למעבד ה- A5 שזה בעצם פריצה לאייפון 4S ולאייפד 2.

 

כמו שאתם רואים בתמונה עובדים איתו מספר אנשים שעשו לא מעט רעש בעולם ה- Jailbreak.

 

הנה רשימת ההאקרים שעובדים איתו:

– ההאקר המטורף planetbeing שאחראי על מערכת ההפעלה לינוקס למכשירי האייפון ובעוד מספר פריצות ועזרות להאקרים גם כן הצטרף לעזרה בפריצה המלאה למעבד ה- A5.

– ההאקר שעשה המון המון רעש בעולם ה- Jailbreak הוא כמובן MuscleNerd שהוא בעצם ראש הצוות של Dev-Team, ההאקר עשה המון פריצות והוא זה שבעצם הפך את הפריצה הקשורה ללא קשורה וזה אחד הדברים שלא בטוח שהיינו מסתדרים בלעדי זה, גם הוא הצטרף לעזרה לפריצה המלאה למעבד ה- A5.

– ההאקר האגדי Posixninja שהוא בעצם ראש הצוות של Chronic Dev-Team, הוא יצר את הפריצה של GreenPois0n ועוד המן פריצות שהוא עזר וחלק הוא הכין אפילו לבד, Posixninja גם עבד לא מעט פעמים עם Pod2g והנה זה קורה שוב גם הוא עוזר למציאת הפריצה המלאה למעבד ה- A5.

 

לפי הנתונים או יותר נכון הכוחות של כל ההאקרים הללו ביחד הם יכולים לעשות הכול ובזמן קצר מאוד, לדעתי אנחנו ממש לקראת שחרור הפריצה המלאה למעבד ה- A5 שנמצא בתוך אייפון 4S ואייפד 2, ככל הנראה הפריצה המלאה תשוחרר רק לגרסה 5.0.1.

 

אנו נמשיך ונעדכן אותכם בנוגע לכל עדכון בנושא זה.