• שרות מעולה
  • פתיחה מהירה וטובה
  • מחיר סביר
  • אחריות לכל החיים
  • 100 אחוז הצלחה

האייפון שלכם ננעל לאחר עדכון גרסה ? האייפון ננעל פתאום ? הטורבו סים כבר לא עובד ? יש פתרון .

אז איך עושים את זה?

 שולחים IMEI (חיוג *#06# מימין לשמאל) לproj5000@gmail.com  או מחייגים אלינו ל

072-28-28-236 ונותנים לנו את מספר ה imei ומחכים לאישור שלנו. לאחר 24 שעות (בד"כ פחות) תקבלו אישור מאיתנו שמכשירכם נפתח לשימוש והפך לסים פרי. כל שעליכם לעשות הוא לחבר את המכשיר למחשב דרך כבל ה USB, לגבות את כל הנתונים ולבצע ריסטור. לאחר השלמת התהליך מכשירכם נפתח לשימוש – תתחדשו!

לקבלת עזרה או כל שאלה צרו עימנו קשר ב 072-28-28-236

פתיחת אייפון נעול ל T&AT ולכל הרשתות

אם אתם רוצים לפתוח את האייפון לסים זר, אם האייפון שלכם ננעל ואיבד קליטה לאחר שעדכנתם את גירסת התוכנה או אם רכשתם אייפון הנעול לרשת T&AT ונמאס לכם מהטורבוסים יש פתרון!

לאחרונה התבשרנו על דרך חדשה לפתוח אייפון נעול, כזה שנקנה בחו"ל ומראה הודעה של "אין קליטה" כאשר מנסים להשתמש בו בארץ. עד עכשיו הדרכים להשתמש באייפון נעול כללו בעיקר טורבוסים (רדיד אלומיניום דק שהונח מתחת לכרטיס הסים ועזר להשיג קליטה באייפון) או שיטות שכללו טלפונים ארוכים לשירות הלקוחות של T&AT, שיחות שלרוב הסתיימו בסירוב של T&AT לפתוח את המכשיר. הדרך החדשה – האנלוק, מאפשרת הפיכת האייפון מאייפון שנעול לרשת מסוימת לאייפון סים פרי שפתוח לכל הרשתות.

אייפון שעבר UNLOCK מאפשר לבעליו להשתמש בו כאילו הוא היה אייפון סים פרי מהמפעל. ניתן לשדרג לכל גרסת תוכנה עכשווית או עתידית, ניתן להתקין כל גרסת מודם וניתן לפרוץ אותו (ג'יילברייק) ללא כל חשש לנעילה. תמו הימים של עדכון גירסה בדחילו ורחימו, כאשר כל עדכון תוכנה היה מלווה בפחד שמא האייפון היקר ינעל ויהפוך לאייפוד יקר. מעתה, אין צורך להסתובב עם מטען וכבל צמודים למקרה שהסוללה תתרוקן והטורבוסים יפסיק לעבוד. האנלוק החדש משחרר את המכשיר ומאפשר לך את ההנאה המקסימאלית ממנו.

האנלוק מתחלק לשתי צורות: יש כאלו שמציעים אנלוק זול יחסית שמבוסס על שינוי רישום המכשיר (או יותר נכון, קוד ה IMEI המזהה את המכשיר) בשרתי חברת אפל מנעול לפתוח. זהו פתרון אפשרי אך יתכן והחברה הסלולארית ממנה נקנה המכשיר במקור (לדוג' T&AT האמריקאית) תעלה על השינוי ותנעל את המכשיר מחדש, מה שיחזיר אותו למצב המסורס שלו. האנלוקים האלה מוצעים בארץ אך לא כדאי לבצע אותם. האנלוק המתקדם יותר מבצע את שינוי הרישום גם בשרתי חברת אפל וגם בחברה הסלולארית המקורית, כך שהאנלוק הזה הוא לצמיתות והמכשיר לא יוכל לשוב ולהינעל אי פעם.

שני סוגי האנלוק מתבצעים באותה צורה. יש לשלוח את מספר ה IMEI של האייפון אותו רוצים לפתוח לסים זר למעבדה ממנה הוזמן האנלוק ולאחר מספר שעות או ימים האנלוק מבוצע. לאחר ביצוע האנלוק כל שנשאר לעשות הוא לחבר את המכשיר למחשב, לבצע גיבוי דרך האייטיונז ולבצע ריסטור. אין צורך להגיע פיזית למעבדה מכיוון שהתהליך אוטומאטי לחלוטין. אחרי שהמכשיר ביצע את הריסטור בהצלחה המכשיר שלכם יהיה סים פרי לנצח. תוכלו להשתמש באייפון שלכם בכל רשת בארץ ובחו"ל ולגלוש, לסמס ולדבר ללא הגבלה.

את הUNLOCK  ניתן לבצע גם במכשירים שלא נרכשו ברשת T&AT אך לא בכל הרשתות ובד"כ בתוספת מחיר. שאלו את המעבדה שלכם האם היא יכול לפתוח אייפון נעול מהחברה שלכם.