לקראת שנת 2012 החלטנו לרכז את כל הטוויקים המובילים ביותר שיש לשנת 2011 !


אז כן השנה היו לא מעט תהפוכות  בעולם הסידיה, יצאו המון המון פריצות חדשות למכשירנו ולגרסאות החדשות, יצאו המון עידכונים לסידיה עצמה, אבל הדבר החשוב ביותר בסידיה הוא כמובן הטוויקים והתוספים, כל התוספים היו הדבר המרכזי בפריצה, הרי אם לא היה תוספים וכל הדברים הללו למה שאנו נפרוץ את המכשיר בכלל ?!, הטוויקים ששוחררו השנה היו פשוט מדהימים, בחיים לא היינו חושבים שהמכשיר שלנו מסוגל להשתנות מקצה לקצה, הטוויקים שינו את פני אפל ובפרט את המכשירים שלה.

 

כאן בכתבה הזאת תכלו לראות את 10 הטוויקים והתוספים המובילים ביותר של שנת 2011, אני מאמין שחלקכם כבר מתחילים לנחש מה הם…

 

בואו נתחיל !

 

1. Barrel

Barrel זה אחד התוספים הנמכרים והמובילים ביותר בסידיה, היו לו מאות אלפי הורדות והוא היה הטוויק שמייצג את עולם הטוויקים :], מה ש- Barrel עושה זה בעצם מאפשר לנו לשנות את סגנון העברת העמודים בספרינגבורד שלנו מקצה לקצה במגוון אפקטים ואנימציות מדהימים שנראים יפים מאוד לעין !

שם התוסף: Barrel

מחיר התוסף: 2.99$

מקור: BigBoss


2. Activator

Activator הוא תוסף לא ממש חדש אבל תמיד הוא יהיה שימושי ועם לא השימושי ביותר בסידיה, Activator מאפשר לנו לקצר דרכים להגעת מקודות ועוד המון המון דברים כמו לדוגמא בעת הזזת האצבע בסטטוס בר יפתח לנו אפליקציה או אפשרות כלשהי.

שם התוסף: Activator

מחיר התוסף: חינם

מקור: BigBoss3. Gridlock

Gridlock הוא תוסף שמאפשר לנו לסדר את האייקונים שיש לנו במסך הבית בכל צורה שרק נרצה.

שם התוסף: Gridlock

מחיר התוסף: 0.99$

מקור: BigBoss4. Multiconmover

יש לכם מספר רב של עמודים ? נמאס לכם להעביר כל הזמן אייקונים ממקום למקום ? זה התוסף בשבילכם, עם התוסך הנ"ל תכלו לבחור מספר אפליקציות שאתם רוצים להעביר ביחד ולאחר מכן להעביר אותם לעמוד אחר.

שם התוסף: Multiconmover

מחיר התוסף: חינם

מקור: BigBoss5. DreamBoard

DreamBoard הוא תוסף שמאפשר לנו להפעיל ממש כאילו מערכת הפעלה אחרת אבל היא בצעם ערכת נושא, בערכות נושא של הדרימבורד יש מספר ענק של דברים שאין בערכה רגילה כמו גלישה מהירה לטוויטר או לפייסבוק ועוד המון המון דברים.

שם התוסף: DreamBoard

מחיר התוסף: חינם

מקןר: ModMyi6. WinterBoard

כן כן בכל שנה אותו דבר…, אין ספק שמדוב פה בתוסף או יותר נכון במערכת שלמה שאי אפשר להזכיר המאפשרת לנו להריץ ערכות נושא במכשיר ה- iDevice שלנו, יש בסידיה אלפי ערכות נושא שניתן להוריד לווינטרבורד.

שם התוסף: WinterBoard

מחיר התוסף: חינם

מקור: BigBoss7. InfiniFolder

התוסף הזה משנה לנו את התיקיות ב- iOS 4 ומעלה מקצה לקצה באמצעות הוספת עמודים לתיקיות, הוספה בלתי מוגבלת של אפליקציות לתוך תיקייה ועוד המון אפשרויות מגוונות.

שם התוסף: InfiniFolder

מחיר התוסף: 1.99$

מקור: BigBoss8. VoiceActivator

לבצע המון המון פקודות ב- Voice Control המובנת במערכת ההפעלה iOS, ניתן לבצע חיוג לשם מסויים, ניתן לפתוח אפליקציות, ניתן לפתוח עמוד באינטרנט ועוד…

שם התוסף: VoiceActivator

מחיר התוסף: 4.99$

מקור: BigBoss9. SBSettings

התוסף הזה יצא כמעט מתחילת סידיה ועד עכשיו הוא אחד התוספים הטובים ביותר של כל השנים ואני מאמין שגם בעתיד, התוסף הזה מאפשר לנו לבצע הפעלות וקיצורי דרך לתוספים, אפלקציות, הגדרות ועוד המון המון דברים.

שם התוסף: SBSettings

מחיר התוסף: חינם

מקור: BigBoss10. Remove Background

התוסף הנ"ל מאפשר לנו להסיר את כל האפליקציות הפועלות ברקע בלחיצה אחת שניתן להגדיר בתוסף Activator.

שם התוסף: Remove Background

מחיר התוסף: חינם

מקור: BigBoss


עד כאן סקירת התוספים והטוויקים הטובים ביותר לשנת 2011 !, איזה תוספים אתם אהבתם בשנה זאת ?